Yükleniyor
Şanlı Kamuoyu Araştırma ve Danışmanlık
  • Bizi Arayın
  • 0 552 288 69 82
  • Çalışma Saatleri
  • 08.00-18.00
  • E-Posta
  • sanlikamuoyu@gmail.com

Kurumsal

Kurumsal

İsmail BOZDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı ‘dan Mesaj
Günümüz iş dünyasında yaşanan aşırı rekabetçi ortam, kurumların veya şirketlerin iş hedeflerine yönelik, teknolojik alt yapıya dayalı dijital etkinliklerini arttırmalarını ve de kurumsal bir yönetim yapısı kurmalarını gerektirmektedir.

İçinde bulunduğumuz zamanla doğru orantılı olarak hızlı bir büyüme ve yapısal değişim yaşamakta olan firmaların; kurumsal yapılanma gereksinimlerini gözden geçirerek “sağlam tabanlı ve teknolojik büyüme ortamına uygun” hale getirmeleri, başarılarının devamlılığı açısından kritik bir önem taşımakta...

Bunun için de, en önemli araçlar arasında; etkin hedef ve amaçlarına odaklı “sürdürülebilir kurumsallaşma” ve de “kurumsal yeniden yapılanma sisteminin" oluşturulması yer almaktadır.

Stratejik planlama ile İyi tasarlanmış ve etkin olarak işleyen kurumsal yönetim sistemi, şirketinizin veya kurumunuzun gelişimine paralel finansal sonuçları da, erken uyarı sistemi vazifesi görerek ikaz eder ve olası operasyonel hata ve problemlerden sizleri uzak tutar.

Firmaların analizlere dayalı olarak geleceklerinin planlanması ile daha sağlam, daha sağlıklı ve daha karlı hale getirilmesi için, kısaca performansların geliştirilip izlenmesi için, stratejik planlama gereklidir. Dolayısıyla, stratejik planlama faaliyetleri bir şirketin hem amaçlarına ulaşmasına yardımcı olur hem de firmaların kurumsallaşmasına destek sağlar.

Geleceğinizi Birlikte Planlayalım...
İsmail BOZDOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı