Yükleniyor
Şanlı Kamuoyu Araştırma ve Danışmanlık
  • Bizi Arayın
  • 0 552 288 69 82
  • Çalışma Saatleri
  • 08.00-18.00
  • E-Posta
  • sanlikamuoyu@gmail.com

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Şanlı Kamuoyu Araştırma ve Danışmanlık yılında, ekonomik ve sosyal alanlarda ulusal ve uluslararası düzeyde, Siyasi ve ekonomik alanda pazarlama konusunda kamuoyu araştırmaları yapmak amacıyla kurulmuş profesyonel bir araştırma kuruluşudur.

Amacımız Pazar ve Kamu Araştırmasında gereksinim duyulan, her zaman yanlarında bulacakları “araştırma ortağı” olmaktır.

Şirketimizin Kamu idarelerini geliştirmeye yönelik kurmuş olduğu Şanlı Kamuoyu Araştırma ve Danışmanlık ile Genel ve yerel yönetimlerin hizmetlerini, politikalarını vizyonlarını topluma duyurmak; halkın isteklerini, Siyasi, Ekonomik beklentilerini ve sosyal hizmetler ile ilgili görüşlerini gerek Saha ‘da yapacağı Anket Çalışmaları ile güncel, özel tarafsız ve gerçek aktaran Şanlı Kamuoyu Araştırma ve Danışmanlık Şirketini hizmetinize sunmuş bulunmaktayız

Ayrıca Eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri ile yerel yönetimler başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör firmalarına yönelik; gelişen ve değişen mevzuatları yakından takip ederek, yerel yönetimlerin hizmetlerini, politikalarını vizyonlarını topluma duyurmak için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız.

 

Hayat bazen hiç de hayal etmediğimiz, planlamadığımız olumsuzluklarla gelişir ve baş edemediğimiz, üstesinden gelemediğimiz zamanlar olur. Hatta bir çıkmazda olduğumuzu düşünüp gitgide daha çok karamsarlığa kapılabiliriz.

Biz hayatın farklı alanlarındaki başarı ve mutluluğun birbirinden bağımsız olarak düşünülemeyeceğinin farkındayız. Bu nedenle yaşam doyumunu bütüncül bir bakış açısıyla ele alıyor ve bireyin kişisel, mesleki ve ailevi yaşantısına aynı anda dokunabiliyoruz.

Şanlı Danışmanlık Hizmetleri olarak Biz, böyle hissettiğiniz zamanlarda hayatlarınızı bizimle paylaştığınızda Biz hayatın farklı alanlarındaki başarı ve mutluluğun birbirinden bağımsız olarak düşünülemeyeceğinin farkındayız. Bu nedenle yaşam doyumunu bütüncül bir bakış açısıyla ele alıyor ve bireyin kişisel, mesleki ve ailevi yaşantısına aynı anda dokunabiliyoruz. bize emanet etmiş olmanızın sorumluluk ve bilinciyle sizinle yürümek, sorunların üstesinden gelmenize destek olmak için yanınızda olacağız.

Şanlı Danışmanlık Hizmetleri olarak, 12 yılı aşan geçmişimiz ve yönetim sürecinin her aşamasını kapsayan gerçekçi ve uygulanabilir çözümlerimizle, kamu kurum ve kuruluşlarında, eğitimi en üst seviyeye çıkarmak Türkiye’nin önde gelen firmalarına çözüm ortağı olarak mevzuat Hizmeti ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Hizmeti başta olmak üzere 12 başlıkta danışmanlık sağlayan bir firmayız.

Bireysel ve kurumsal hizmetler veren bir danışmanlık şirketi olarak Türkiye’de danışmanlık alanında yeni bir bilinç oluşturmayı hedefliyoruz.

Kişiliğin benzersizliğini referans alarak, kişilerin; bireysel, sosyal ve akademik gelişimlerine yardımcı olmayı, yaşama uyumlarını kolaylaştırmayı ve onlara bu alanlarda yaşanabilecek sorunlarla baş etme konusunda gerekli becerileri kazandırmayı amaçlıyoruz.

Şanlı Danışmanlık Hizmetleri olarak kadrosunda bulunan uzman danışmanlarımız ile, farklı sektörlerde edindikleri deneyimlerini, çözüm ortaklarımızın kurumsal süreçlerinin iyileştirilmesi ve global entegrasyonu için geliştirilen projelerle danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Merkezi ve yerel yönetimlerin insan odaklı, AB normlarına uygun, çağdaş seviyede kaliteli hizmet üretmelerini Sağlamak üzere, yönetimlerin gereksinim duyduğu her alanda eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirmeyi kendine görev edinerek, hizmette güven ve kaliteyi esas alır.

Şanlı Danışmanlık Hizmetleri ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan kamu kurum ve kuruşlarının, Sivil Toplum Kuruluşları ile iş insanlarının yanında olmayı kendisine hedef edinmiştir.

Şanlı Danışmanlık Hizmetleri dinamik ekibi ile kendini geliştirme yolunda ilerlemektedir. İddialarını, emeğini kamuya vereceği eğitimlerle, eğitimde tek olmayı hedefleyen, kurumumuzun üç temel ilkesi vardır; Dikkat, İntizam ve Çalışma. Daha iyi olmaya çalışmayan, iyi olarak ta kalamaz. İlkelerimizle, dürüstlüğümüzle ve kamu ahlakımızla çalışmayı hedefleyen kurumumuz, her zaman devletimizi ve milletimizi geliştirmeye yönelik planlar ve programlarla, karşınıza çıkmayı kendine görev edinmiştir. Biz biliyoruz ki; sizlerin sorunları, bizlerin çözümü olacaktır. Bizimle her zaman önerileri ve dileklerinizi paylaşmanızı bekliyor; çalışmalarımızda sizleride yanımızda görmekten mutluluk ve kıvanç duyacağımızı belirtmek istiyoruz.